proc-prefa

  • extrémně odolné
  • rezuvzdorné
  • odolné při bouřkách
  • bezúdržbové
  • lehké
  • jisté při dešti
  • ekologické
  • s dlouhou zárukou
  • široká nabídka barev

Extrémně odolné

Produkty PREFA jsou extrémně nerozbitné i za extrémních povětrnostních podmínek a neuškodí jim ani velké kolísání teplot na střechách v zimním období.

Rezuvzdorné

Jistě znáte hnědá rezavá místa na oplechování, žlabech a svodech? Ani časté nátěry nejsou trvalou ochranou proti rzi. Hliník nemůže zrezivět, naopak. Sám se potahuje ochrannou vrstvou, která, jestliže je poškozena, se sama zatáhne a uzavře.

Odolné při bouřkách

Pokládka na vazbu a pevné uchycení každé tašky patentovanou příchytkou. To je osvědčená metoda všech střešních profesionálů PREFA, kteří se zasloužili o to, že se naší střeše říká "střecha na dlouhé časy."

V oblastech s extrémními povětrnostními podmínkami se projektují spíše střechy s nízkým sklonem, které poskytují větru menší nárazovou plochu. Zde se plně uplatní další výhoda střechy PREFA, která se dá pokládat již od sklonu 12°, zatímco většina jiných krytin vyžaduje sklon střechy min.20°.

Bezúdržbové

Produkty budoucnosti PREFA se odlišují od všech ostatních produktů minulosti v jednom velmi podstatném bodě: jsou extrémně bezúdržbové.

35 stupňová vedra přes den a 20 stupňové mrazy v noci - v horských oblastech žádná zvláštnost - zatěžují každou krytinu až na hranici možností. Ne však krytinu PREFA z vysoce zušlechtěného hliníku! Na mráz a vedro můžete zapomenout.

Rez? Odrezovat? Natírat? Záplatovat? Opravovat nebo vyměňovat? Na to vše můžete zapomenout, pokud se rozhodnete pro produkty PREFA.

Lehké

Hmotnost krytiny PREFA pouze 2,3 - 2,6 kg/m2 místo 35 - 40kg/m2 u skládaných krytin, vypočítejte si ten rozdíl v tunách, který vznikne již u domku s přibližně 200 m2 střešní plochy.

A co když je krov starší a nebo dokonce slabší? Střešní krytiny PREFA zpravidla nevyžadují žádné změny krovu ani zesílení. Náklady na drahou rekonstrukci krovu se dají ušetřit.

Jisté při dešti

Každý dům stárne rychleji, když střecha netěsní. Prosakující voda nebo zafouknutý sníh nejdříve naruší krov, poté izolace, pronikne do zdiva a tím je zahájen proces zkázy domu.

PREFA - střecha z hliníku je proti tomu pevným obranným valem. Střešní krytina, všechna oplechování, žlaby a svody jakož i veškerá problémová místa na střeše jsou z jednoho materiálu - zušlechtěného hliníku. Veškeré spoje jsou provedeny falcováním, které nedá vodě žádnou šanci. Celou střechu provádí stejná odborná firma, autorizovaná PREFOU.

Proto je střecha PREFA odolná vůči jakýmkoliv nepříznivým vlivům počasí.

Ekologické

Hliníková produkty PREFA umožňují využití dešťové vody bez zdravotních rizik, která mohou vyvolat jiné materiály, užívané na střechách (např. měď).

Hliník je 100% recyklovatelný. Tento požadavek na materiál začíná být aktuální, když vezmete do úvahy stále se zvyšující náklady za řízené skládky, nemluvě o požadavku na speciální skládky zdravotně závadného materiálu , jako např. azbestocement.

Dlouhá záruka

Již tisíce let od doby, kdy člověk opustil svou jeskyni, platí: každá doba má svůj materiál k pokrytí střechy. Od slámy, přes dřevo a kámen k hlíně a páleným taškám. Materiálem budoucnosti je hliník. Nejlepším a zároveň nejodolnějším.

PREFA - střecha na dlouhé časy, střecha budoucnosti. Tak je nazývána, protože počasí je stále extrémnější a atmosféra stále agresívnější. Extrémní kvalita výrobků PREFA se zárukou 40 let je naší odpovědí.

Široká nabídka barev

U oblečení se všeobecně dbá na to, aby obuv, kabelka a doplňky navzájem ladily. 

Díky extrémně rozsáhlé nabídce barev střech a odvodňovacího systému PREFA můžete vnější dojem z Vašeho domu též navzájem sladit. PREFA nabízí devět standardních barev a kromě toho je schopná vyrobit jakoukoliv další barvu pro Vaší střechu a odvodňovací systém. 

Pokud si chcete virtuálně vyrobit návrhy pro Váš dům, klikněte na internetovou stránku:
www.styleyourhouse.at